Στην Καλαμπάκα ο Γιάννης Μανιάτης
Στα πλαίσια του προεκλογικού αγώνα για τις ευρωεκλογές την Κυριακή 19 Μαίου και ώρα 5.45 μμ θα παρευρεθεί στην Καλαμπάκα ο υποψήφιος ευρωβουλευτής και πρώην υπουργός Γιάννης Μανιάτης. Σας περιμένουμε στο κατάστημα "Σταθμός του καφέ" Πίνδου 50 για πολιτική συζήτηση με φίλους , μέλη και όλους όσους αγωνίζονται για ένα ευρωπαϊκό μέλλον αντάξιο των προσδοκιών τουςΣυντονιστική Επιτροπή
ΠΑΣΟΚ-ΚΙΝΑΛ Καλαμπάκας
Δεν υπάρχουν σχόλια
Σημείωση: Μόνο ένα μέλος αυτού του ιστολογίου μπορεί να αναρτήσει σχόλιο.