Την παραίτησή του από το αξίωμα του Αντιδημάρχου Μετεώρων υπέβαλε ο Αντιδήμαρχος κ. Στέφανος Θεοχάρης ο οποίος με συνέντευξή του στο Ράδιο Μετέωρα μίλησε για τα κακώς κείμενα της Δημοτικής Αρχής και τους λόγους που τον οδήγησαν στην ενέργειά του αυτή και την ανεξαρτητοποίησή του. Στην επιστολή παραίτησης ο κ. Θεοχάρης αναφέρει:
Παραίτηση Θεοχάρη με αιχμές...
Reviewed by meteoravoice
on
Πέμπτη, Αυγούστου 26, 2021
Rating: 5
Δεν υπάρχουν σχόλια
Σημείωση: Μόνο ένα μέλος αυτού του ιστολογίου μπορεί να αναρτήσει σχόλιο.
Δεν υπάρχουν σχόλια
Σημείωση: Μόνο ένα μέλος αυτού του ιστολογίου μπορεί να αναρτήσει σχόλιο.