Ένα με τον κόσμο ο Μικέλης
Ο νεαρός υποψήφιος Βουλευτής Τρικάλων με τη Νέα Δημοκρατία, έχοντας αφουγκραστεί και πιάσει εδώ και καιρό τον παλμό και τον σφυγμό της κοινωνίας, γνωρίζει ξεκάθαρα την αποδοχή των πολιτών που του μιλάνε ανοιχτά, τον αγκαλιάζουν θερμά, περιμένοντας την δική του καθοριστική συμβολή στη λύση των προβλημάτων και στην χάραξη μιας στρατηγικής πορείας, παίρνοντας μια θέση ευθύνης στην αυριανή κυβέρνηση της Νέας Δημοκρατίας.
Ο σπόρος έπεσε για τον Μικέλη και αναμένεται να φυτρώσει και να ανθίσει!
Δεν υπάρχουν σχόλια
Σημείωση: Μόνο ένα μέλος αυτού του ιστολογίου μπορεί να αναρτήσει σχόλιο.