Δυναμική η παρουσία των Τρικαλινών αστυνομικών στη Θεσσαλονίκη
Μάλιστα μεγάλη αποδείχθηκε η συμμετοχή και του γυναικείου φύλου, για πρώτη φορά σε συνδικαλιστικούς αγώνες, όπως και η τεράστια συμμετοχή αστυνομικών.
Αξίζει να σημειωθεί ότι αν δεν υπήρχαν και τα μέτρα ασφαλείας στα Τρίκαλα, λόγω του φιλικού ποδοσφαιρικού αγώνα ΑΟΤ-ΑΕΚ, η παρούσα ένωση θα ναύλωνε για πρώτη φορά και δεύτερο λεωφορείο, άρα η αγάπη και η εκτίμηση στο νέο διοικητικό συμβούλιο, είναι πλέον πιο ορατή από ποτέ.
Στις φωτογραφίες εικονίζονται οι πρωτεργάτες αυτής της μεγάλης συμμετοχής των Αστυνομικών Υπαλλήλων των Τρικάλων στη Θεσσαλονίκη.
![](https://trikalain.gr/wp-content/uploads/2018/09/41534352_325.jpg)
Δεν υπάρχουν σχόλια
Σημείωση: Μόνο ένα μέλος αυτού του ιστολογίου μπορεί να αναρτήσει σχόλιο.