Η απάντηση της ΕΑΣ Τρικάλων στο δημοσίευμα για την υπαγωγή στο άρθρο 99!
Ο Αγροτικός Συνεταιρισμός Τρικάλων σε συνεργασία με την Τράπεζα Πειραιώς και άλλους πιστωτές, που εκπροσωπούν το 60% και πλέον των οφειλών του, κατέθεσε αίτηση για επικύρωση της συμφωνίας στα δικαστήρια η οποία θα συζητηθεί το αμέσως προσεχές διάστημα.
Σε μια περίοδο παρατεταμένης κρίσης ο Αγροτικός Συνεταιρισμός καταφέρνει να ανταποκρίνεται πλήρως στις υποχρεώσεις του στους παραγωγούς, να διατηρεί εκατοντάδες θέσεις εργασίας και να στηρίζει αποφασιστικά την τοπική αγροτική οικονομία.
Όλα όσα περί του αντιθέτου γράφτηκαν είναι υποβολιμαία και στόχο έχουν να αλλοιώσουν πλήρως την πραγματικότητα, διαστρεβλώνοντας γεγονότα και εμπλέκοντας για λόγους που μόνο αυτοί ξέρουν το Εργοστάσιο Γάλακτος ΤΡΙΚΚΗ.
Οι κουβέντες πλέον τελείωσαν το λόγο έχει πλέον η δικαιοσύνη.
Δεν υπάρχουν σχόλια
Σημείωση: Μόνο ένα μέλος αυτού του ιστολογίου μπορεί να αναρτήσει σχόλιο.