1o βραβείο για τη Β΄Παθολογική Κλινική του Νοσοκομείου Τρικάλων
Οι συντελεστές της επιτυχίας: ο κος Στέφανος Μυλωνάς, Διευθυντής της Β’ Παθολογικής, ο κος Χρήστος Ζήσης, Επιμελητής Α’ και οι ειδικευόμενοι της κλινικής απέσπασαν τα συγχαρητήρια των συνέδρων και του Δ.Σ της Ε.Π.Ε.. Την βραβευθείσα εργασία ανακοίνωσε η ειδικευόμενη Μαρίτσα Δήμητρα.
Η Β’ Παθολογική συμμετείχε με 12 (!) ιατρικές εργασίες, έναν αριθμό πρωτόγνωρο για επαρχιακό νοσοκομείο καθώς ήταν το 2ο σε συμμετοχές νοσοκομείο από όλα τα νοσοκομεία της επικράτειας.
Δεν υπάρχουν σχόλια
Σημείωση: Μόνο ένα μέλος αυτού του ιστολογίου μπορεί να αναρτήσει σχόλιο.