Επίσκεψη της ΣΜΥ στη Σχολή Υπαξιωματικών της Γαλλίας
Από 21 έως 23 Φεβρουαρίου 2024, στο πλαίσιο της συνεργασίας Ελλάδας – Γαλλίας, πραγματοποιήθηκε επίσκεψη αντιπροσωπείας Αξιωματικών της Σχολής Μονίμων Υπαξιωματικών (ΣΜΥ) με επικεφαλής τον Διοικητή της, Ταξίαρχο Ιωάννη Κορέλη, στη Σχολή Υπαξιωματικών της Γαλλίας [Ècole Nationale des sous-οfficiers d’Active (ENSOA)].
Δεν υπάρχουν σχόλια
Σημείωση: Μόνο ένα μέλος αυτού του ιστολογίου μπορεί να αναρτήσει σχόλιο.