Νέες ανακοινώσεις για τον συνδυασμό του Λευτέρη Αβραμόπουλου
Ο Συνδυασμός «Δύναμη Ευθύνης» και ο υποψήφιος δήμαρχος κ. Λευτέρης Αβραμόπουλος ολοκληρώνει σήμερα το παζλ των υποψηφιοτήτων στην τοπική κοινότητα Κορυδαλλού ανακοινώνοντας ως υποψηφίους για το Τοπικό Συμβούλιο τους :
- Δημητρίου Νικόλαο &
- Τεγονίκου Γεωργία
άτομα προκομένα , δραστήρια και δημιουργικά που προτίθενται να συμβάλλουν ενεργά στην αναβάθμιση του χωριού τους προσφέροντας τα μέγιστα των δυνατοτήτων τους.
- Μαζί για τη μεγάλη νίκη!
Δεν υπάρχουν σχόλια
Σημείωση: Μόνο ένα μέλος αυτού του ιστολογίου μπορεί να αναρτήσει σχόλιο.