ΑΣ Μετέωρα-Ανανεώσεις παικτών
Η διοίκηση του ΑΣ Μετέωρα ανακοινώνει την παραμονή των παρακάτω παικτών: Χρήστος Σινάνης, Γρηγόρης Ζούζουλας, Νίκος Μόκας. Επίσης προωθούνται στην πρώτη ομάδα οι: Κωνσταντίνος Θώμος, Γιάννης Ζησόπουλος, Ντριγκέλ Ρεσούλι, Άγγελος Σέχου, Χρήστος Γκουτζαμάνης. Τους ευχόμαστε υγεία και πολλές επιτυχίες.
Δεν υπάρχουν σχόλια
Σημείωση: Μόνο ένα μέλος αυτού του ιστολογίου μπορεί να αναρτήσει σχόλιο.