Σεμινάριο για τους επίτοιχους λέβητες παρακολούθησαν οι Τρικαλινοί υδραυλικοί
Ένα ενδιαφέρον σεμινάριο-workshop που διοργάνωσε το Θεσσαλικό ΙΕΚ Τρικάλων, με θέμα «επίτοιχοι λέβητες-δομή λειτουργία, βλάβες, τοποθέτηση σε νεόδμητη οικοδομή», παρακολούθησαν το απόγευμα της Πέμπτης αρκετά μέλη του Συνδέσμου υδραυλικών νομού Τρικάλων.
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjnFb6ZqdgqI_1jGtZHAm8OPKNlBd1ILemxFr01h04soWDCmaYSXXIhuN5OeM9XSbPoVxLu08XGNiNJh_39WkKRLvBhFr_AkjqqysUpMfJNsWu9o4RuRwbaz6Ci5LtXbufiWOTBjVZKMWHW/s320/IMG-3cd05a92.jpg)
Μετά το τέλος του σεμιναρίου οι συμμετέχοντες παρέλαβαν πιστοποιητικό παρακολούθησης, ενώ αξίζει να σημειωθεί πως από το φθινόπωρο στο Θεσσαλικό ΙΕΚ Τρικάλων θα λειτουργήσουν για πρώτη φορά τμήματα για υποψήφιους υδραυλικούς και καυστηρατζήδες.
Δεν υπάρχουν σχόλια
Σημείωση: Μόνο ένα μέλος αυτού του ιστολογίου μπορεί να αναρτήσει σχόλιο.