Σε λειτουργία το πολιτικό γραφείο του Σωτήρη Μπλέτσα
Στο μπαλκόνι του «στρατηγείου» δεσπόζουν οι ταμπέλες με την φωτογραφία του υποψηφίου Βουλευτή, ενώ στο εσωτερικό του γραφείου οι συνεργάτες και φίλοι του Σωτήρη Μπλέτσα, δίνουν με τον τρόπο τον υπερ πάντων αγώνα, κάνοντας επαφές, τηλεφωνώντας σε ψηφοφόρους και ενημερώνοντας τους για τις περιοδείες του στα χωριά και τις πόλεις του νομού.
Πάντως ο Σωτήρης Μπλέτσας μπορεί να μπήκε τελευταίος στο ψηφοδέλτιο, όμως σε χρόνο μηδέν κατάφερε να καλύψει το χαμένο έδαφος και αυτή την στιγμή χτυπάει με αξιώσεις την εκλογή του!
Δεν υπάρχουν σχόλια
Σημείωση: Μόνο ένα μέλος αυτού του ιστολογίου μπορεί να αναρτήσει σχόλιο.