Δεν σταματά να έρχεται σε επαφή με τους πολίτες του νομού η υποψήφια βουλευτής του ΣΥΡΙΖΑ Πέρυ Χαρτοπούλου και να δίνει τη μάχη της ενόψει εκλογών. Σε επίσκεψη που πραγματοποίησε στην Φήκη ο λόγος της καθήλωσε τους παρισταμένους εισπράττοντας τα εύσημα και ευχές για καλή επιτυχία...
Μαχητική η Πέρυ Χαρτοπούλου
Reviewed by meteoravoice
on
Σάββατο, Ιουνίου 22, 2019
Rating: 5
Δεν υπάρχουν σχόλια
Σημείωση: Μόνο ένα μέλος αυτού του ιστολογίου μπορεί να αναρτήσει σχόλιο.
Δεν υπάρχουν σχόλια
Σημείωση: Μόνο ένα μέλος αυτού του ιστολογίου μπορεί να αναρτήσει σχόλιο.