Ο Θανάσης Λιούτας αναγνωρίζει το έργο της Ομάδας ΔΙΑΣ
Κοντά στους αστυνομικούς είναι ο Θανάσης Λιούτας ο οποίος στηρίζει το δύσκολο έργο τους και αυτοί του αναγνωρίζουν το ειλικρινές ενδιαφέρον του.
Κατά την επιστροφή του στα Τρίκαλα, μετά από επισκέψεις που κάνει ο Θανάσης Λιούτας σε όλο τον Νομό Τρικάλων, συνάντησε τυχαία ομάδα αστυνομικών της ΔΙΑΣ.
Ο Θανάσης Λιούτας χαιρέτισε τους αστυνομικούς και τους συνεχάρη για το πάρα πολύ δύσκολο έργο που επιτελούν, μέσα σε εξαιρετικά δύσκολες συνθήκες, υπογραμμίζοντας πάντα πως η συμβολή τους στην καταπολέμηση της εγκληματικότητας είναι κρίσιμη και καθοριστική. Η πολιτεία οφείλει να είναι αρωγός.
Δεν υπάρχουν σχόλια
Σημείωση: Μόνο ένα μέλος αυτού του ιστολογίου μπορεί να αναρτήσει σχόλιο.