Ο Σύλλογος Γονέων και Κηδεμόνων Δημοτικού Σχολείου Καστρακίου σας προσκαλεί στο αποκριάτικο πάρτυ που θα κάνει την Κυριακή 19 Φεβρουαρίου 2017 και ώρα 5 το απόγευμα στο καφέ του ξενοδοχείου «EDELWEISS».
Σας περιμένουμε όλους μασκαρεμένους, γονείς και παιδιά, για να διασκεδάσουμε και να χαρούμε τις Απόκριες μαζί με κλόουν, ειδικό face painting και πλούσια εδέσματα. Είσοδος: γονείς 5 ευρώ - παιδιά 3 ευρώ.
Αποκριάτικο πάρτι του Δημοτικού Σχολείου Καστρακίου
Reviewed by meteoravoice
on
Παρασκευή, Φεβρουαρίου 17, 2017
Rating: 5
Δεν υπάρχουν σχόλια
Σημείωση: Μόνο ένα μέλος αυτού του ιστολογίου μπορεί να αναρτήσει σχόλιο.
Δεν υπάρχουν σχόλια
Σημείωση: Μόνο ένα μέλος αυτού του ιστολογίου μπορεί να αναρτήσει σχόλιο.